iNeXT-TV-ua
 

Smart TV - це нове середовище взаємодії Інтернету з сучасними телевізорами і приставками, що дозволяє розширити асортимент перегляду фільмів, серіалів, мультфільмів та інших передач за допомогою простого доступу в Інтернет.

 
inextolltvpopccorn1

Дивись коли захочеш!

Smart TV відкриває нові межі в порівнянні з звичний кабельним телебаченням, з'являється доступ до безлічі альтернативних точок зору, авторських і аматорських відеосюжетів які раніше не могли потрапити на екрани телевізорів.

Телевізійне середовище стає більш широким, відкритим і публічним. Воно більш не обмежено стандартним переліком кабельних каналів, тепер користувач може сам вибирати, який з мільйонів відеофрагментів, розташованих в Інтернеті, йому подивитися.

 

Дивіться фільми і матчі онлайн в цифровій якості і без реклами!

Все дуже просто - всього 3 кроки!

rg-453

Інтернет

Підключити Smart TV до інтернету по кабелю або Wi-Fi

tv

Телевізор Smart TV

Налаштувати на вашому Smart TV віджети (додатки)

candy

Насолоджуйтесь

Дивіться улюблені фільми і серіали на великому екрані

 

Багато всього і відразу!

Smart TV дає можливість отримати безкоштовний доступ до тисяч фільмів, мультфільмів, серіалів, шоу, освітніх і пізнавальних передач, які можна подивитися в будь-який час доби, стежити за новинками і прем'єрами, а іноді навіть дивитися фільми по телевізору прямо в день їх виходу на великий екран.

Ви ні за що не платите

Smart TV дозволяє дивитися фільми, серіали, телеканали і слухати музику абсолютно безкоштовно!

Комп'ютер більше не потрібен

Smart TV телевізор просто підключається до Інтернету. Доступ до фільмів за лічені хвилини.

 

pasipak

Дізнавайся, пізнавай, розважайся!

Доступ телевізора в інтернет дозволяє використовувати безліч корисних ресурсів, в т.ч. інформаційні (погода на тиждень вперед, курси валют), пізнавальні (фотографії міст світу, художні фотографії), розважальні (сервіси прослуховування музики), соціальні (доступ до соціальних мереж) та ігрові.

 

Вбудовані додатки постійно поповнюються!

supported apps

Дешево, зручно, доступно!

Технологія Smart TV виконує ще одну важливу функцію - вона робить телебачення дешевше, зручніше і доступніше.

Це досягається завдяки використанню Інтернету в якості інформаційного середовища, які наповнює телевізор тисячами безкоштовних фільмів і телевізійних програм, що знаходяться у відкритому доступі.