Лого компании Виплан

Компанія ISP VIPLan була організована в червні 2007 року.

На даний момент ISP VIPLan займає упевнені позиції на українському ринку інформаційних технологій і доступу до мережі Інтернет.

Ми пропонуємо клієнтам високошвидкісний широкосмуговий доступ до мережі Інтернет по доступних тарифах. Без витрат на дороге устаткування і з вільною телефонною лінією, з використанням волоконно-оптичних технологій.

Для компанії ISP VIPLan успішний розвиток власного бізнесу – це, перш за все, турбота про клієнта. Постійна робота над поліпшенням якості сервісу і увага до кожного абонента - основи успіху нашої компанії.

Cуть роботи нашої компанії – якість, надійність послуг, що надаються, доступність в ціні.

Ми завжди готові прийти клієнтові на допомогу. У нас працюють кваліфіковані фахівці служби технічної підтримки, і, до досвіду яких, Ви можете звернутися у будь-який момент з будь-якого питання, пов'язаного з Вашою роботою в мережі.

Як розвиток інформаційних технологій не стоїть на місці, так і наша компанія завжди йде в ногу з розвитком інформаційних технологій і оперативно реагує на зміни ринку. Ми застосовуємо нові технології, щоб наші послуги були дійсно якісними, дійсно надійними і дійсно доступними.

Ми орієнтовані на будь-якого споживача: однаково сумлінно відносимося до крупних корпоративних клієнтів і до клієнтів з бюджетним домашнім підключенням. Тому нашими клієнтами є, як крупні компанії, так і звичайні фізичні особи.

 ISP VIPLan - твій доступ в світ Інтернет!