Короткий огляд:

  • 300 Мбіт / с - ідеальна швидкість для додатків, чутливих до розривів і затримок сполуки, наприклад, для перегляду потокового відео високої чіткості
    Дві антени істотно підвищують якість і надійність безпровідного з'єднання
    Швидка настройка захисту одним натисканням кнопки WPS
    Контроль пропускної здатності за IP-адресами дозволяє адміністратору призначати пропускну спроможність для кожного комп'ютера
    Підтримка IGMP Proxy, режиму "міст" і 802.1Q TAG VLAN для IPTV Мulticast

max800 841 1280 2max800 841 1280 3max800 841 1280 4max800 841 1280 5


Призначення пристрою

Безпровідний маршрутизатор TL-WR841ND - це комбінований провідний / безпровідний мережевий пристрій, призначений для використання в малих і домашніх офісах. Використовуючи технологію 2T2R MIMO, TL-WR841ND дозволяє створити мережу з надвисокою швидкістю передачі даних, завдяки чому можлива безперебійна і якісна робота таких додатків, як онлайн-перегляд відео високої чіткості, IP-телефонія та ігри по мережі. Пристрій виконаний в стильному корпусі і оснащено кнопкою WPS для швидкого встановлення захисту WPA2.

 

modify notification all

Підтримка стандарту N - збільшена швидкість передачі і дальність сигналу

Підтримуючи стандарт IEEE 802.11n, TL-WR841ND дозволяє встановити безпровідне з'єднання зі швидкістю і дальністю сигналу, збільшеними відповідно в 15 разів і в 5 разів у порівнянні зі звичайними пристроями на базі стандарту 11g. Крім цього, маршрутизатор забезпечує швидкість передачі даних до 300 Мбіт / с.

TL WR841ND TL WR841N speed range

Особливості даного пристрою дозволяють зменшити коефіцієнт втрати сигналу при передачі його на далекі відстані і через перешкоди при використанні в офісах і багатокімнатних квартирах (навіть стіни із залізобетону). Крім цього, за допомогою даної моделі ви зможете легко налаштувати безпровідне з'єднання на великій відстані там, де безсилі звичайні пристрої на базі стандарту 11g. Це також означає, що ваш маршрутизатор забезпечить таку швидкість з'єднання, при якій додатки з інтенсивним трафіком (наприклад, онлайн-перегляд відео високої чіткості, дзвінки по Інтернету, ігри) будуть працювати якісно і без збоїв.

TL WR841ND TL WR841N app

Кнопка WPS - швидке налаштування захисту

Маршрутизатор TL-WR841ND підтримує технологію WI-FI Protected Setup ™ (WPS), яка дозволяє миттєво встановити захист безпровідної мережі одним натисканням кнопки WPS, після чого для безпровідної мережі буде автоматично встановлено захист WPA2 (більш надійна в порівнянні з шифруванням WEP). Це не тільки найшвидший спосіб установки захисту, але і найбільш зручний - вам навіть не потрібно запам'ятовувати пароль!

Контроль пропускної здатності

Завантаження користувачів і використання Інтернету часто перевантажують безпровідну мережу вдома або невеликого офісу, що знижує пропускну здатність каналу. TL-WR841ND підтримує функцію контролю пропускної здатності, яка забезпечує оптимальне використання пропускної здатності і запобігає непропорційне використання трафіку. Користувачам невеликої мережі відводиться пропускна здатність певної величини, завдяки чому менш важливі додатки не перевантажують мережу.

 

IP QOS


Підтримка WPA / WPA2 шифрування - розширені можливості захисту

На сьогоднішній день технологія WEP вже не є найбільш надійним захистом для даних, переданих по безпровідної мережі. Маршрутизатор TL-WR841ND підтримує технології шифрування WPA / WPA2, розроблені виробничої групою об'єднання WI-FI Alliance для підвищення рівня безпеки безпровідних мереж.

Просте налаштування

До пристрою додається компакт-диск з майстром швидкого налаштування, який допоможе вам крок за кроком налаштувати пристрій, безпровідну мережу і її захист. Дана утиліта дуже проста, і навіть недосвідчені користувачі зможуть без особливих зусиль встановити безпровідне з'єднання.

 

TL WR841ND TL WR841N Easy Setup