Безпровідний маршрутизатор серії N, швидкість до 150 Мбіт / с

 main

Короткий огляд:

 • Швидкість безпровідної передачі даних до 150 Мбіт / с - ідеальний варіант для перегляду потокового відео, онлайн-ігор і дзвінків по Інтернет
 •  
  Швидка настройка захисту безпровідної мережі одним натисканням кнопки WPS
 •  
  Контроль пропускної здатності за IP-адресою дозволяє адміністратору призначати допустиму ширину каналу для кожного комп'ютера
 •  
  Підтримка функції безпровідного моста WDS для розширення вашої мережі
 •  
  Підтримка IGMP Proxy, режиму "міст" і 802.1Q TAG VLAN для IPTV Мulticast

Симулятори TP-LINK

Призначення пристрою

TL-WR740ND - це комбінований провідний / безпровідний мережевий пристрій, що забезпечує спільний доступ в Інтернет і об'єднує в собі функції маршрутизатора і 4-портового комутатора. Цей пристрій підтримує мережевий стандарт 802.11n і сумісний з усіма пристроями стандартів 802.11b і 802.11g. Завдяки швидкості передачі даних до 150 Мбіт / с, що значно перевищує швидкість стандарту 11g, ви зможете переглядати потокове відео, використовувати IP-телефонію і грати в онлайн-ігри в будь-якій точці вашого будинку або офісу.

Надійне і якісне безпровідне з'єднання за доступною ціною

Маршрутизатор TL-WR740ND сумісний з мережевими стандартами IEEE 802.11b / g / n. Завдяки підтримці стандарту N пристрій гарантує швидкість безпровідної передачі даних до 150 Мбіт / с по ще більш вигідною ціною, забезпечуючи в 9 більш швидке з'єднання і в 4 рази більшу зону покриття мережі в порівнянні з пристроями стандарту 11g.

 

20150430091444

Завдяки підтримці стандарту 11n даний пристрій дозволить вам виконувати такі ресурсомісткі завдання, як перегляд потокового відео, дзвінки по Інтернет і онлайн-ігри в будь-якій точці вашого будинку або офісу. Таким чином, ви отримуєте пристрій серії N за ціною пристрої серії G!

20150430091627


Технологія CCA забезпечує стабільний безпровідний сигнал

Технологія ССА (оцінка доступності каналу) дозволяє автоматично уникати конфлікту каналів при передачі даних, використовуючи функцію вибору та об'єднання каналів, що істотно підвищує продуктивність безпровідного з'єднання.

20150430092057

Підтримка шифрування WPA / WPA2 для підвищеної безпеки


На сьогоднішній день шифрування WEP вже не є найбільш надійним способом захисту мережевих даних від зовнішніх загроз. Маршрутизатор підтримує стандарт шифрування WPA / WPA2, розроблений Wi-Fi Alliance для підвищення безпеки безпровідних мереж.

Швидка настройка захисту одним натисканням кнопки WPS


Маршрутизатор TL-WR741ND підтримує функцію Wi-Fi Protected Setup ™ (WPS), яка дозволяє користувачам миттєво налаштувати захист безпровідної мережі одноразовим натисканням кнопки WPS, після чого для безпровідного з'єднання буде автоматично встановлено шифрування WPA2 (більше надійне в порівнянні з WEP). Це не тільки найшвидший спосіб установки захисту, але і найбільш зручний - вам навіть не потрібно запам'ятовувати пароль!


Контроль пропускної здатності за IP-адресою

Завантаження і використання Інтернету безліччю користувачів часто перевантажують домашню або офісну безпровідну мережу, знижуючи її пропускну здатність. TL-WR741ND підтримує функцію контролю пропускної здатності за IP-адресою, яка запобігає непропорційне використання трафіку. Користувачам невеликої мережі відводиться пропускна здатність певного обсягу, що дозволяє менш важливих додатків не перевантажувати мережу.

 

20150430092425

Просте налаштування

До пристрою додається компакт-диск з майстром швидкого налаштування, який допоможе вам крок за кроком налаштувати пристрій, безпровідну мережу і її захист, що дуже зручно для початківців користувачів.

20150430092552