Безпровідний USB адаптер з антеною 3 дБі

 • Відповідає стандартам 802.11b / g

  Сумісний зі стандартом 802.11n

  Багатомовний майстер установки EZMax

  Підтримує 64/128 бітне WEP, WPA і WPA2 шифрування

  Підтримує Turbo Mode для збільшення швидкості передачі даних

  Підтримує WMM для бездротової передачі мультимедійних файлів

  Антена з посиленням 3 дБі забезпечує більше покриття мережі

EW-7711UAn-2


EW-7711UAn є бездротовим USB адаптером з великим посиленням, який забезпечує простий шлях для поліпшення бездротового зв'язку настільного комп'ютера або ноутбука. Цей адаптер підтримує високу швидкість зв'язку, до 150 Мбіт / с при підключенні до 802.11n пристрою. Просто підключіть адаптер до USB порту і насолоджуйтеся неймовірно високошвидкісним бездротовим зв'язком.

Сумісний з 802.11n пристроями зі швидкістю зв'язку до 150 Мбіт / с

EW-7711UAn відповідає стандартам 802.11b/g. Завдяки використанню самої останньої бездротової технології, EW-7711UAn дозволяє збільшити покриття бездротової мережі в 3 рази і зменшити "мертві зони" бездротового зв'язку. При підключенні адаптера до 802.11n пристроїв швидкість передачі даних досягає 150 Мбіт / с, що прискорює процес передачі інформації і робить зв'язок більш надійною, ніж пристрої бездротового стандарту 802.11b / g.
 

Кнопка WPS конфігурування (Wi-Fi Protected Setup)

Wi-Fi Protected Setup (WPS) є стандартом для простої установки безпечної бездротової мережі. Справжній USB адаптер підтримує програмну установку WPS конфігурації, а також установку цієї конфігурації за допомогою кнопки. За підтримки WPS функції усіма сторонами з'єднання бездротова мережа з надійним WPA кодуванням і аутентификацією буде налаштована автоматично.
 

Багатомовний майстер установки EZmax

16-ти мовний майстер установки Ezmax і дружній користувачеві інтерфейс проведуть вас через настройку EW-7711UAn для підключення до вашої бездротової мережі.

Компактный дизайн

EA-7711UAn є одним з найменших адаптерів. Його антена з високим посиленням (3дБі) робить передачу даних більш стабільною і дистанційної. Компактність EW-7711UAn дуже зручна для перенесення мобільними користувачами.

 

USB подовжувач для підвищення продуктивності

Справжній USB адаптер досягає вражаючою продуктивності при використанні з USB подовжувачем з комплекту.
 * Майстер установки EZMax підтримує тільки бездротові пристрої Edimax.
 * Максимальна продуктивність, реальна швидкість і покриття мережі залежать від умов оточення.
* Специфікації продукту і його дизайн можуть бути змінені без попереднього повідомлення.