Безпровідний Nano маршрутизатор серії N, швидкість до 150 Мбіт / с

Короткий огляд:

  • Швидкість передачі даних по бездротовому підключенню до 150 Мбіт / с ідеальна для передачі потокового відео, онлайн-ігор і IP-телефонії

    Компактний розмір - ідеальний для використання в домашніх умовах або в подорожі

    Підтримка робочих режимів: точка доступу (за замовчуванням), клієнт, маршрутизатор, ретранслятор і міст

    Живлення через порт micro USB від зовнішнього адаптера живлення або через порт USB комп'ютера

    Підтримка IGMP Proxy для IPTV Мulticast

l01 1Модель TL-WR702N призначена для використання з планшетами, смартфонами, ігровими консолями та іншими портативними безпровідними пристроями. Пристрій, який може живитися від зовнішнього адаптера живлення або через підключення USB від комп'ютера, може підключатися до Інтернет і дозволяє організувати спільний доступ до мережі із зоною покриття розміром із середню кімнату зі швидкістю 150 Мбіт / с. Завдяки невеликому розміру пристрій ідеально для використання в подорожі і досить потужне, щоб задовольнити вимогам будь-яких базових безпровідних додаткових пристроїв.

Портативний і компактний - ідеальний для використання вдома і в подорожі

Модель TL-WR702N є найменшим безпровідним маршрутизатором в світі. Пристрій відрізняється простотою у використанні. Для миттєвого створення безпровідної точки доступу в кімнаті мандрівникові потрібно просто увіткнути кабель WAN, що знаходиться в номері готелю, в порт пристрою і ввести пароль за замовчуванням.

 

702 11

Різні варіанти подачі живлення - зручність у подорожі

Модель TL-WR702N обладнана портом Micro USB і може отримувати живлення від зовнішнього адаптера живлення або через підключення до порту USB комп'ютера. Під час поїздки користувачі можуть підключити TL-WR702N до порту USB комп'ютера і організувати спільний доступ до безпровідної мережі для членів родини або друзів.

 

702 27

Різні робочі режими

Модель TL-WR702N є багатофункціональним безпровідним мережевим пристроєм, підтримує робочі режими точка доступу, маршрутизатор, міст, клієнт і ретранслятор, дозволяючи користувачам більш ефективно працювати з різними безпровідними додатковими пристроями.

 
702 3

 

Підвищений захист

 

Модель TL-WR702N використовує режими шифрування WPA-PSK / WPA2-PSK, які дозволяють ефективно захистити безпровідну мережу. Функція попереднього шифрування, яка встановлює початкове ім'я безпровідної мережі і пароль для користувачів з метою захисту мережі, підвищує захищеність маршрутизатора. 

 
702 4