Безпровідний USB адаптер N150

 • Відповідає стандартам 802.11b / g
  Сумісний зі стандартом 802.11n
  Збільшує бездротове покриття в 3 рази
  Багатомовний майстер установки EZMax
  Підтримує 64/128-бітного WEP, WPA і WPA2 шифрування
  USB кабель для збільшення продуктивності

2-EW-7711UMn

EW-7711UMn є бездротовим USB адаптером малого розміру, який забезпечує простий шлях для поліпшення бездротового зв'язку настільного комп'ютера або ноутбука. Цей адаптер підтримує високу швидкість зв'язку, до 150 Мбіт / с при підключенні до 802.11n пристрою. Просто підключіть адаптер до USB порту і насолоджуйтеся неймовірно високошвидкісної бездротової зв'язком.

Сумісний з 802.11n пристроями зі швидкістю зв'язку до 150 Мбіт / с

EW-7711UMn відповідає стандартам 802.11b / g. Завдяки використанню самої останньої бездротової технології, EW-7711UMn дозволяє збільшити покриття бездротової мережі в 3 рази і зменшити "мертві зони" бездротового зв'язку. При підключенні адаптера до 802.11n пристроїв швидкість передачі даних досягає 150 Мбіт / с, що прискорює процес передачі інформації і робить зв'язок більш надійною, ніж пристрої бездротового стандарту 802.11b / g.

Кнопка WPS налаштування (Wi-Fi Protected Setup)

Wi-Fi Protected Setup (WPS) є стандартом для простої і захищеною установки бездротової мережі. Справжній USB адаптер підтримує програмну установку WPS-сумісної конфігурації і установку цієї конфігурації за допомогою кнопки. При використанні WPS функції усіма сторонами бездротового з'єднання буде автоматично налаштована бездротова мережа з надійною WPA кодуванням і аутентификацией.

Багатомовний майстер налаштування EZmax *

12 мовний майстер установки Ezmax і дружній користувачеві інтерфейс проведуть вас через настройку EW-7711UMn для підключення до вашої бездротової мережі.

Компактний дизайн для перенесення

Компактність EW-7711UMn дуже зручна для перенесення мобільними користувачами.

 

* Майстер установки EZMax підтримує тільки бездротові пристрої Edimax.
* Максимальна продуктивність, реальна швидкість і покриття мережі залежать від умов оточення.
* Специфікації продукту і його дизайн можуть бути змінені без попереднього повідомлення.